14 Aralık -18 Aralık 2024 14 Aralık -18 Aralık 2024
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
25 25
SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

Frankfurt -Heilderberg – Würzburg – Bamberg – Nürnberg - Rothenburg – Augsburg – Neushcweinstein Şatosu – Füssen - Münih- THY ile uçuş - 4 yıldızlı otellerde konaklama - Tüm Turlar Dahil - 4 Akşam Yemeği dahil

TUR PROGRAMI
1.Gün 14 Aralık 2024 İstanbul - Frankfurt - Heildelberg - Würzburg

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06:20’de rehberiniz ile buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1587 sefer sayılı uçuşu ile  saat 09:20’da Frankfurt’a hareket. Saat 10:40’da Frankfurt’a varış ve bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turumuzun ardından Almanya’nın üniversiteler şehri olarak bilinen Heildelberg’e doğru devam ediyoruz. Aynı zamanda Almanya’nın en romantik şehri olarak bilinen ve içinden geçen Nechar Nehri ile cennet gibi bir görüntüye sahip olan şehirde ; Alstadt Semti , Almanya’nın en eski üniversitesi ve sarayı , Brücke köprüsü göreceğimiz önemli yerler arasında. Bu şehri keşfettikten sonra Würzburg’a doğru devam ediyoruz. Varışımızı takiben buradaki  muhteşem noel pazarlarını ziyaret edecek ve şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuzda Kraliyet Sarayı , Marienberg Kalesi , Katedral , Eski Köprü , Marienkapella Kilisesi , Belediye Binası ve Müzesi , Eski eserler müzesi göreceğimiz önemli noktalar. Gezimizin bitiminde buradaki otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
MARİTİM WÜRZBURG HOTEL 4* https://www.maritim.com/en/hotels/germany/hotel-wuerzburg/hotel-overview

2.Gün 15 Aralık 2024 Würzburg - Bamberg - Nürnberg

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve  UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Bamberg şehrine doğru devam ediyoruz. Varışmıza istinaden bu masalsı Alman şehrini keşfedecek ve Noel Pazarlarını ziyarete edeceğiz. Gezimizin ardından Avrupa’nın en ünlü “Chiriskindlemarkt “ adı verilen en renkli Noel Pazarlarının kurulduğu Nürnberg şehrine doğru yola çıkıyoruz. Buradaki Noel Pazarlarını ziyarete ediyor , ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
PARK INN BY RADİSSON NÜRNBERG 4* https://www.radissonhotels.com/de-de/hotels/park-inn-nuernberg

3.Gün 16 Aralık 2024 Nürnberg - Rothenburg - Augsburg

Otelde alacağımız kahvaltının  ardından, odalarımızı boşaltıyor ve Ortaçağ görünümüdeki kanalları ve gotik mimarisi ile etkileyici bir şehir olan Nünberg’te şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzun bitiminde romantik yol güzergahının en güzel şehirlerinden biri olan Rothenburg’a doğru hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan bu güzel şehirde yapacağımız turumuz sırasında ; St.Jakob Kilisesi ,Markt Meydanı ,Rathaus ve eski şehir göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca burada yılın 12 ayı açık olan Noel Müzesini ziyaret edeceğiz. Gezimizin bitiminde Almanya’nın en eski şehirlerinden olan küçük ama bir o kadar etkileyici Ortaçağ şehri Augsburg’ta 500 yıllık Belediye Binası önünde kurulan tarçınlı şarap kokuları ile çevrili Noel Pazarlarını ziyaret ediyor ve ardından buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
DORİNT ANN DER KONGRESHALLE HOTEL AUGSBURG 4*
https://hotel-augsburg.dorint.com/de/

4.Gün 17 Aralık 2024 Augsburg - Landsberg Am Lech - Neushcweinstein Şatosu - Füssen

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , odalarımızı boşaltıyor  Almanya’nın Güneşli Şehri adını alan Landsberg Am Lech kasabasına  gidiyoruz. İçerisinden Lech Irmağı geçen şehir her ne kadar hapishanesi ile ünlü olsa da , el yapımı şelalesi ve şirin meydanı ile oldukça iç açıcı. Bu güzel şehri keşfettikten sonra Walt Disney’in logosuna da ilham kaynağı olan büyüleyici şato Neushchcweinstein Şatosu’nu ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Bavyera Kralı II.Ludwig tarafından 1869 yılında yapımına başlanan neo-romantizm tarzındaki şatonun masalsı bir görüntüsü var. Şatoda yapacağımız gezinin ardından Alp Dağlarının eteklerine kurulu Füssen şehrine devam ediyoruz. Varışımızı takiben buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
*** Hava Şartları gereği Neushcweinstein Şato’suna çıkılamayabilir veya şatoya çıkan servisler için bekleme süresi uzayabilir***

HOTEL SONNE FÜSSEN 4* https://www.hotel-fuessen.de/de/

 

5.Gün 18 Aralık 2024 Füssen - Münih - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Füssen şehrini keşfetmek üzere hareket ediyoruz. şehrin tarihi merkezi , surlar , belediye binası ve şehrin kendine has dar sokaklarını ve noel pazarlarını keşfedeceğiz. Turumuzun bitiminde Münih’e doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben yapacağımız kısa şehir turumuzda ; Marienplatz , Belediye Binası , Viktualienmarkt , Bavyera Eyalet Tiyatrosu , Frauenkirche göreceğimiz önemli noktalar Turumuzun bitiminde havalimanına transfer oluyoruz. Türk Havayolları’nın TK1636 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:10’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:55’de İstanbul’a varış . Turumuzun sonu.

 

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

1360 Euro

Tek Kişi Konaklama Farkı

250 Euro

7-12 Yaş Çocuk Fiyatı ( 2 Yetişkin yanında kalma koşulu ile)

1260 Euro

FİYAT BİLGİSİ - Alman Köylerinde Noel Pazarları
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul / Frankfurt /Münih/ İstanbul çift yön ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri
 • Würzbug’’ta 4 yıldızlı otelde 1 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Yemeklerde alınan içecekler
 • Öğle Yemekleri
 • Nürnberg’te 4 yıldızlı otelde 1 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Ausburg’ta 4 yıldızlı otelde 1 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Füssen’de 4 yıldızlı otelde 1 gece kahvaltı dahil konaklama
 • 4 Akşam yemeği
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Programda belirtilen tüm geziler ve giriş ücretleri
 • Vacanca Turizm Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat ve Sağlık Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Fazla bagaj ücreti
 • Shengen vize ücreti
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
1360 Euro Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Büyüleyici Kuzey Işıkları ile Laponya
3450 Euro
Büyüleyici Kuzey Işıkları ile Laponya Ev- Hava Limanı - Ev Transferleri , Tüm Turlar & Safariler , 4 Yemek dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
Fransa & Bask Bölgesi ( Toulouse - Bordeaux - San Sebastian - Bilbao )
2250 Euro
Fransa & Bask Bölgesi ( Toulouse - Bordeaux - San Sebastian - Bilbao ) Toulouse – Bordeaux-San Sebastian - Bilbao - THY ile - 4*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 2 Akşam Yemeği Dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
7 Gece - 8 Gün 7 Gece - 8 Gün
905495424245