28 Aralık 2024 - 01 Ocak 2025 28 Aralık 2024 - 01 Ocak 2025
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
25 25
SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

Porto – Bom Jesus Do Monte – Braga -Guimaraes -Nazare – Fatima – Obidos -Cabo Da Roca – Estoril – Cascais – Sintra -Lizbon - THY ile uçuşlar - 4 Yıldızlı otellerde konaklama - Tüm Turlar ve Tüm Akşam Yemekleri Dahil

TUR PROGRAMI
1.Gün 28 Aralık 2024 İstanbul – Porto

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 06:00’da rehberiniz ile  buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1449 sefer sayılı uçuşu ile  saat 08:10’da Porto’ya hareket. Yerel saat ile 10:05’te varışımızı takiben yapacağımız şehir turumuzda Bento İstasyonu,San Francisco Kilisesi,Borsa Sarayı,Porto Katedrali,Riberia Bölgesi,Tore Dos Clerigos Kulesi ve Arrabida Köprüsü göreceğimiz önemli noktalar. Ayrıca dünyaca ünlü Porto Şaraplarından da tatma imkanına sahip olacağız. Turumuz sonrası buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Hotel Catalonia Oporto 4* https://www.cataloniahotels.com/en/hotel/catalonia-porto?mb=1

2.Gün 29 Aralık 2024 Porto – Guimaraes – Braga -Bom Jesus Do Monte – Porto

Otelde alacağımız kahvaltının  ardından tam günlük turumuz içim hareket ediyoruz. Bir ortaçağ şehri olan Guimaraes ve Katedrali’ni göreceğiz. Ardından bir başpiskopos tarafından kurulduğu söylenen Braga’ya geçiyoruz. Braga denildiğinde ilk akla gelen yer zig zaglı ve ihtişamlı görüntüsü ile Bom Jesus Monte Kilisesi’dir. Gezilerimizin ardından Porto’ya dönüyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

3.Gün 30 Aralık 2024 Porto – Nazare – Fatima – Obidos – Lizbon ( Fado Gecesi)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Lizbon’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde ilk olarak sahil kasabası Nazare’yi ziyaret edeceğiz. Sonrasında Hristiyanların haç merkezi olan Fatima ve son olarak Portekiz’in en güzel Ortaçağ kasabalarından biri olan Obidos’u ziyaret edeceğiz.Turlarımız sonrası Lizbon’a varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz . Jeronimus Manastırı,Belem Kulesi,Kaşifler Anıtı,Rossio & Praca Do Commercio Meydanları,Av.Liberdade (Özgürlük Bulvarı), Marquez Pompai Meydanı ve Sao Jorge Kalesi göreceğimiz önemli yerler arasında. Son olarak ülkemizde de Sarkis Gülbenkyan’nın yaşamı boyunca topladığı eserlerden oluşan Gülbenkyan Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi Fado eşliğinde lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
Lumen Hotel 4*  https://www.lumenhotel.pt/pt

4.Gün 31 Aralık 2024 Lizbon -Sintra – Cascais -Estoril -Cabo Da Roca – Lizbon

Otelde alacağımız  kahvaltının ardından tam gün sürecek turumuz için otelden ayrılıyoruz.İlk durağımız ismini çevrelediği dağdan alan UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Sintra olacak. Sintra’nın sokaklarında turumuzu gerçekleştirdikten sonra önce Şapel daha sonra ise Kral I.Manuel’in genişleterek manastıra dönüştürdüğü Pena Sarayı’nı ziyaret ediyoruz. Yaşanan deprem sonrası Kral Ferdinand II burayı satın alarak bugünkü haline getirilmesini sağlamış ve kraliyetin yazlık mekanı olarak kullanılmıştır. Buradaki gezimizin ardından Carcais ve Estoril’i göreceğiz. Son durağımız ise Atlantik Okyanusu kıyısındaki Avrupa kıtasının en batı ucu olan Cabo Da Roca ( Roca Burnu) olacak. Turumuzun ardından Lizbon’a dönüyoruz. Akşam Yılbaşı Gala Yemeğimizi otelimizde alacağız.
***MUTLU YILLAR***

5.Gün 01 Ocak 2025 Lizbon - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Öğlen  havalimanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK1760 sefer sayılı uçuşu ile saat 16:20’de İstanbul’a hareket. 00:10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

1900 Euro

Tek Kişi Konaklama Farkı

400 Euro

FİYAT BİLGİSİ - Yılbaşında Portekiz ( Porto & Lizbon)
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul /Porto / Lizbon / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri
 • Porto’da 2 gece 4 yıldızlı otelde , Lizbon’da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda –kahvaltı konaklama
 • Porto otelde ve lokal restoranda alınacak 2 Akşam Yemeği
 • Lizbon’da Fado gecesi eşliğinde 1 Akşam Yemeği ve yılbaşında otelde alınacak özel yılbaşı gala yemeği .
 • Porto’da 1 degüstasyon
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Programda belirtilen müze girişleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat & Sağlık Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Fazla bagaj ücreti
 • Shengen vize ücreti
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
1900 Euro Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Büyük Göç Zamanı Tanzanya & Zanzibar
4490 Usd
Büyük Göç Zamanı Tanzanya & Zanzibar Serengeti Milli Parkı - Ngorongoro Krateri - Olduvia Gorge - Masai Boma Köyü - Zanzibar - Etiyopya Havayolları ile - 1.Sınıf Lodge ve 5*Oteller - Tüm Turlar ve Safariler Dahil - Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri Dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
7 Gece - 8 Gün 7 Gece - 8 Gün
KAPI VİZESİ
Afrika Büyüsü : Güney Afrika & Victoria Şelaleleri & Botswana
4350 Usd
Afrika Büyüsü : Güney Afrika & Victoria Şelaleleri & Botswana Ev-Hava limanı - Ev transferleri , 9 gece 4*Oteller ve 1. Sınıf Lodge'lerde kahvaltı dahil konaklama, 5 öğle ve 7 Akşam yemeği , tüm turlar ve safariler dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
9 Gece / 11 Gün 9 Gece / 11 Gün
905495424245