01 Ekim - 08 Ekim 2024 01 Ekim - 08 Ekim 2024
8 Gece - 9 Gün 8 Gece - 9 Gün
20 20
SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

Cagliari – Barumini - Bosa –Alghero – Garda Gölü – Bonifacio –Ajaccio – Bastia -Porto Cervo - Roma

TUR PROGRAMI
1.Gün 01 Ekim 2024 İstanbul – Roma – Cagliari

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 04:50’de buluşma . Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1861 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:50’de Roma’ya hareket. Yerel saat ile 09:25’de Roma’ya varış ve bizi bekleyen özel aracımız ile Papa’nın yazlık sarayının bulunduğu göl kenarındaki Castel Gondolfo’da bir sonraki uçağı beklemek için hareket. Öğlen tekrar havalimanına hareket ediyoruz. ITA Airways (Alitalia ) ile saat 16:10’da Cagliari’ye uçuş. 17:15’te varışımızı takiben buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

Una Hotels T Cagliari 4* https://www.thotel.it/

2.Gün 02 Ekim 2024 Cagliari – Barumini -Bosa - Alghero

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Cagliari şehir turumuza başlıyoruz.Bastione San Remy , Fil Kulesi ( Torre dell’Elefante ), San Pancrazio Kulesi, Göğe yükselen Meryem Ana ve Azize Cecilia Katedrali göreceğimiz önemli yerler arasında. Turumuz sonrası Barumuni’ye hareket ediyor ve burada bulunan Sardinya’nın en eski neolitik dönem yapısı Su Nuraxi’yi ziyaret edeceğiz.Son durağımız ise İtalya’nın en güzel kasabalarından biri olan Bosa olacak. Burayı’da keşfettikten sonra Alghero’ya devam ediyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
Hotel Domo Mea 4* https://www.hoteldomomea.it/

3.Gün 03 Ekim 2024 Alghero

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Alghero şehir turumuza başlıyoruz. Tarihi şehirde yapacağımız turumuzda Aziz Giacomo Kulesi, Alghero Katedrali, Polveria Kulesi, Aziz Francesco Kilisesi,Sulis Meydanı,Torre dell’Espero Real ve Torre de Sant Jaume göreceğimiz önemli yerler arasında. Turumuz sonrası şehirde vakit geçirmek için serbest zaman. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

4.Gün 04 Ekim 2024 Alghero – Santa Teresa Di Gallura – Bonifacio ( Korsika) – Ajacci

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Santa Teresa Di Gallura’ya hareket ediyoruz.Buradan bineceğimiz feribot ile yaklaşık bir saat sürecek yolculuğumuzun ardından Korsika’ya geçiyor ve falez üzerine kurulu olan Bonifacio şehrine varıyor ve turumuza başlıyoruz. Şehrin dar sokaklarını keşfedeceğimiz turumuzun ardından adanın batısına Ajacci şehrine doğru hareket ediyoruz. Varışımızı takiben buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

5.Gün 05 Ekim 2024 Ajaccio – Corte – Bastia

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Ajaccio’da şehir turumuzu yapacağız. Napolyon’nun doğduğu şehirde Masion Bonaparte , Santa Maria Assunta Katedrali göreceğimiz önemli yerler arasında. Sonrasında Bastia’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Corte şehrini ziyaret edeceğiz. Varışımızı takiben buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
L’Alivi Hotel Bastia 4* https://www.hotel-alivi.com/hotel-corse-bastia/

6.Gün 06 Ekim 2024 Bastia -Bonifacio

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve Bastia şehir turumuza başlıyoruz. Oratoire St.Rock Şapeli , Terra Nova, Place du Donjon, Palais des Gouverneurs gibi şehrin önemli noktalarını gördükten sonra sahil manzaraları eşliğinde Bonifacio’ya geliyoruz. Buradaki otelimize yerleştikten sonra akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
Best Western Hotel Du Roy D’Aragon 3* https://www.royaragon.com/

7.Gün 07 Ekim 2024 Bonifacio – Santa Teresa di Gallura -Porto Cervo

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve feribot ile Sardinya’ya Santa Teresa di Gallura’ya geçiyoruz. Varışımızı takiben muhteşem manzaralar eşliğinde Porto Cervo’ya devam ediyoruz. Yol üzerinde bölgenin meşhur şaraplarını tatmak için Arzachena’da bir üreticide mola vereceğiz. Sonrasında Porto Cervo’ya geliyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
Colonna Country & Sporting 4* https://www.itihotels.it/colonna-country-sporting/index

8.Gün 08 Ekim 2024 Porto Cervo – Cagliari – Roma

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve Cagliari havalimanına doğru yola çıkıyoruz. ITA Airways ( Aliatalia) hava yolları ile saat 16:10’da Roma’ya uçuyoruz. Saat 17:05’te varışımızı takiben bizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
Hotel Nazionale a Montecitorio 4* https://www.hotelnazionale.it/it/

9.Gün 09 Ekim 2024 Roma - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Roma şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zamanın ardından öğleden sonra hava limanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK1864 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:05’te İstanbul’a hareket ediyoruz. 23:45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

3390 Euro

Tek Kişi Konaklama Farkı

800 Euro

FİYAT BİLGİSİ - Mavi Adalar Sardinya & Korsika
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul / Roma / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri
 • ITA Airways ( Alitalia ) Havayolları ile Roma / Cagliari / Roma uçak bileti ve tüm vergileri
 • Sardinya – Korsika arası feribot biletleri
 • Cagliari’de 1 gece, Alghero’da 2 gece ,Ajaccio’da 1 gece , Bastia’da 1 gece, Bonifacio’da 1 gece , Porto Cervo’da 1 gece , Roma’da 1 gece belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklama.
 • Lokal restoranlarda alınacak 8 Akşam yemeği
 • Sardinya’da 1 degüstasyon
 • Programda belirtilen tüm transferler.
 • Programda belirtilen tüm geziler.
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat & Sağlık sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı ( ilgili bankalara ve ya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Öğle Yemekleri
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Fazla bagaj ücreti
 • Shengen vize ücreti
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
3390 Euro Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Mistik Uzakdoğu Kuzey Tayland ( Chiang Rai - Chiang Mai ) & Phuket
3750 Usd
Mistik Uzakdoğu Kuzey Tayland ( Chiang Rai - Chiang Mai ) & Phuket Ev -Hava Limanı - Ev Transferi , THY ile uçuşlar, ara uçuşlar, 4*ve5* Otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklama , 5 Öğle ve 4 Akşam yemeği dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
7 Gece / 9 Gün 7 Gece / 9 Gün
VİZE
YOK
Alsace Noel Pazarları ( Colmar & Strasbourg)
1750 Euro
Alsace Noel Pazarları ( Colmar & Strasbourg) Basel – Colmar – Haut Koenigsbourg Şatosu – Ribeauville – Riquewihr -Equeisheim -Baden Baden - Strasbourg - THY ile - 4*merkez otellerde konaklama - Tüm Turlar Dahil - 2 Akşam Yemeği Dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
905495424245