Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında

Vacanza Turizm A.Ş. web sitesi kullanım kuralları aşağıdaki şekildedir;

Siteyi ziyaret eden kişiler kişisel bilgileri vermeden gezebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir. Sizinle iletişime geçmemizi istemeniz halinde ilgili bölümlere iletişim, ad ve soyadı bilgilerinizi talep ettiğimiz alanlar olmaktadır. Sitemizde  izinsiz kullanım ve sürekli hizmet vermek amacıyla her türlü tedbir ve önlem alınmaktadır.

Vacanza Turizm A.Ş olarak, sizlere daha iyi hizmet vermek ve taleplerinizi yerine getirmek amacıyla ad, soyad, adres ve e-mail adresi gibi bilgileri talep etmekteyiz.  Bu bilgileri hem size dönemsel kampanya hakkında bilgilendirme göndermek hem de sunduğumuz hizmetlerin yerine getirilmesi amacıyla kullanmaktayız.

Promosyon ve kampanyalara ilişkin sms veya e-mail almak istemiyorsanız, aşağıdaki iletişim kanallarından bize bilgi verebilirsiniz.

Bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz sunduğumuz hizmeti yerine getirme amacı dışında farklı kişi ve şirketler ile paylaşılmamaktadır.

Mevzuat’ta öngörülen bu yasal zorunluluğumuzu yerine getirmek amacıyla veya rezervasyon, biletleme, tur yapılacak ülkenin ilgili resmi makamlarının gerektirdiği diğer Kişisel Verileri işlemek amacıyla, Kullanıcılar’ın Kişisel Verileri’nin tarafımızca elde edilmekte, kaydedilmekte, muhafaza edilmekte, otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmekte, sınıflandırılmakta ve Mevzuat’ın gerektirdiği ve/veya izin verdiği durumlarda üçüncü kişilere, idari ve resmi makamlara açıklanmakta, aktarılmaktadır.

Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak iletebilirsiniz.

Bu Siteyi kullanarak Gizlilik Politikasını ve Kişisel Verilerin Korunmasına ilişkin Kuralları kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Bu kuralları kabul etmiyorsanız lütfen bu Siteyi kullanmayınız ve kişisel nitelikli herhangi bir veri vermeyiniz. 

İşbu Kuralları, her zaman değiştirme, ilave etme hakkını saklı tutmaktayız. Bu kurallarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.  

Vacanza Turizm A.Ş.

Adres: Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No: 292 / 1 D: 6  Kadıköy - İstanbul

Tel: 0850 252 14 14

E-Posta: [email protected]

905495424245