18 Ağustos - 23 Ağustos 2024 18 Ağustos - 23 Ağustos 2024
5 Gece - 6 Gün 5 Gece - 6 Gün
20 20
SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

Oslo -Stalheim -Flam -Sogne Fiyordu -Gudvangen – Mydral – Bergen -Hardanger Fiyordu – Ulvik - THY ile - 4*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 2 Öğle ve 2 Akşam Yemeği Dahil

TUR PROGRAMI
1.Gün 18 Ağustos 2024 İstanbul – Oslo – Stalheim

İstanbul  Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 05:00’da rehberiniz ile  buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1751 sefer sayılı uçuşu ile  saat 08:05’de Oslo’ya  hareket. Saat 11:00’da varış ve bizi bekleyen aracımız ile Fiyord bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi yol üzerinde lokal bir restoranda alacağız. Muhteşem manzaralar eşliğinde yapacağımız yolculuğumuzda yol üzerinde İskandinav ahşap kiliselerinin en güzel örneklerinden biri olan Borgund Kilisesi’ni  göreceğiz. Stalheim’e varışımızın ardından buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Stalheim Hotel https://www.stalheim.com/

2.Gün 19 Ağustos 2024 Stalheim -Sogne Fiyordu – Gudvangen – Myrdal – Bergen

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve muhteşem güzellikteki Sogne Fiyordu üzerinden tekne ile  Flam bölgesine hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Flam Dağı tren turumuza başlıyoruz. Doğanın adeta sanat eserlerini göreceğiniz bu programda Kjosfossen Şelalesi başta olmak üzere bir çok şelalenin içerisinden geçeceğiz. Myrdal’dan Bergen’e uzanan tren yolculuğu süresince unutulmaz manzaralar size eşlik edecek. Bergen’e varışımızı takiben buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
Oleana  Hotel https://www.hoteloleana.com/

3.Gün 20 Ağustos 2024 Bergen

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Bergen’i keşfetmeye başlayacağız. Şehir turumuzda Hansa evleri,Kraliyet Sarayı,Rosenkranz Kulesi ve şehrin en renkli bölgesi Çiçek Pazarı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında teleferik ile çıkacağımız Flojen Dağından muhteşem manzaraları seyretme imkanına da sahip olacağız. Turlarımız sonrası konaklama otelimizde.

4.Gün 21 Ağustos 2024 Bergen – Hardenger Fiyordu - Ulvik

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Ulvik’e doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız görkemi ile büyüleyen Varingsfossen Şelelesi olacak. Sonrasında ise muhteşem görselliği ile Hardenger Fiyordu’nu göreceğiz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda aldıktan sonra Hardenger Köprüsünden geçerek Ulvik’e varıyor ve Hardengervidda Milli Parkı’nı ziyaret ediyoruz. Norveç’in en büyük milli parklarından biri olan bu doğa harikasında keyifli vakitler geçirdikten sonra Ulvik’e varıyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Brakanes  Hotel https://brakanes-hotel.no/en/

5.Gün 22 Ağustos 2024 Ulvik - Oslo

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Oslo’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Norveç’in en eski kiliselerinden biri olan Torpo Kilisesi’ni dışarıdan görme imkanına sahip olacağız. Oslo’ya varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz. Balık Pazarı,Kraliyet Sarayı,Ulusal Tiyatro,Opera Sarayı ve Parlamento Sarayı gibi önemli yapıları göreceğiz. Son olarak Fram Müzesi’ni ziyaret ediyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
Radisson Blu Alna  Hotel https://www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-blu-conference-oslo-alna?cid=a:se+b:gmb+c:emea+i:local+e:rdb+d:nob+h:NOOSLALN

6.Gün 23 Ağustos 2024 Oslo - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanı transfer saatine kadar şehrin tadını çıkarmak için serbest zaman.Öğleden sonra havalimanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK1754 sefer sayılı uçuş ile saat 18:45’te İstanbul’a hareket. 23:35’te varış ve turumuzun sonu.

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

2400 Euro

Tek Kişi Konaklama Farkı

450 Euro

FİYAT BİLGİSİ - Norveç Fiyordları
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul /Oslo İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri
 • Stalheim’da 1 gece 4 yıldızlı otelde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama
 • Bergen’de 2 gece 4 yıldızlı otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Ulvik’te 1 gece 4 yıldızlı otelde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama
 • Oslo’da 1 gece 4 yıldızlı otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Flam-Mydral , Mydral -Bergen arası tren bileti
 • Flam Dağı Tren Turu
 • Mini cruise ile fiyord gezisi
 • Floyen Dağı teleferik çıkışı
 • Programda belirtilen müze girişleri
 • Lokal restoranda alınacak 2 Öğle Yemeği
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat & Sağlık sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Yemekler sırasında alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Fazla bagaj ücreti
 • Shengen vize ücreti
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
2400 Euro Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Mavi Adalar Sardinya & Korsika
3390 Euro
Mavi Adalar Sardinya & Korsika Cagliari – Barumini - Bosa –Alghero – Garda Gölü – Bonifacio –Ajaccio – Bastia -Porto Cervo - Roma
1 2 3 4 5
0 Yorum
8 Gece - 9 Gün 8 Gece - 9 Gün
Afrika Büyüsü : Güney Afrika & Victoria Şelaleleri & Botswana
4350 Usd
Afrika Büyüsü : Güney Afrika & Victoria Şelaleleri & Botswana Ev-Hava limanı - Ev transferleri , 9 gece 4*Oteller ve 1. Sınıf Lodge'lerde kahvaltı dahil konaklama, 5 öğle ve 7 Akşam yemeği , tüm turlar ve safariler dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
9 Gece / 11 Gün 9 Gece / 11 Gün
905495424245