10 Kasım -18 Kasım 2024 10 Kasım -18 Kasım 2024
7 Gece / 9 Gün 7 Gece / 9 Gün
15 15
Kapı Vizesi Kapı Vizesi

Ubud - Bali - Singapur THY ile uçuş -7 gece 5 yıldızlı lüks otellerde konaklama - Tüm turlar dahil - 2 Öğle ve 4 Akşam Yemeği dahil

TUR PROGRAMI
1.Gün 09/10 Kasım 2024 İstanbul - Denpasar ( Bali) -Ubud

09 Kasım’ı 10 Kasım’a bağlayan gece saat 23:30’da İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde rehberiniz ile buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK66 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:50’de Denpasar’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 19.10’da varışımızı takiben pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Cennet ada Bali’nin  en güzel bölgelerinden biri olan Ubud’a hareket ediyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kappa Senses Ubud 5* ( Havuzlu Villa)
https://www.kappasenses.com/

2.Gün 11 Kasım 2024 Ubud ( Kintamani &Gunung Kawi Tapınağı & Tirta Empul Tapınağı & Tegalalang Prinç Terasları)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Tanrılar Adası Bali’yi keşfetmek üzere yola çıkıyoruz. Bali’nin volkanik dağlarından biri olan Batur Dağı’nın eteklerinde yer alan doğal güzellikleri ile ünlü Kintamani bölgesine gidiyoruz.Ürettikleri kahve çekirdekleri ile de meşhur olan bölgeyi geziyor ve Bali’nin Krallar Vadisi Tampaksiring bölgesinde yer alan büyüleyici prinç terasları ve troikal ormanın ortasında yer alan Gunung Kawi  Tapınaklarını da  da  görme imkanına sahip oluyoruz. Sonrasında Kutsal Su Tapınağı olarakta bilinen Tirta Empul Tapınağını ziyaret edecek ve buradaki ünlü Tegalalang Prinç teraslarını göreceğiz. Bali’nin yerel halkının günlük yaşamanına tanık olurken muhteşem fotoğraf kareleri yakalama imkanına sahip olacağımız gezimiz sırasında öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Gün 12 Kasım 2024 Ubud ( Maymun Ormanları &Handara Gate &Ulun Danu Tapınağı)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Bali’yi keşfetmeye devam ediyoruz. İlk durağımız bölgeye has uzun kuruklu makak maymunlarının yaşadığı Maymun Ormanları olacak. Burada sevimli maymunları doğal ortamında görme ve içlerinde oyuncu birkaç tanesi ile foroğraf çektirme imkanına sahip olabilirsiniz. Sonrasında ikonik Bali fotoğraflarında sıklıkla rastladığınız Handara Gate’te unutulmaz Bali hatıra fotoğramızı çektireceğiz. Sonrasında ise göl kenarında büyüleyici bir manzaraya sahip olan Pura Ulun Danu Bratan Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında lokal bir restoranda alacağız. Turumuz sonrası otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.


 

4.Gün 13 Kasım 2024 Ubud ( Teganungan Şelalesi ) - Bali

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve adanın güneyine, deniz kenarı bölgesine doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde  gizli bir doğa harikası olan Teganungan Şelaleleri’ni ziyaret edeceğiz. Bali’ye varışımızı takiben buradaki otelimize yerleşiyoruz. Öğleden sonra deniz , güneş ve havuzun keyfini çıkarmak için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Conrad Bali Nusa Dua  5* https://www.hilton.com/en/hotels/bpncici-conrad-bali/

5.Gün 14 Kasım 2024 Bali ( Taman Ayun & Tanah Lot Tapınağı)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından öğlene kadar serbest zaman. Öğlen Taman Ayun Tapınağı ve Tanah Lot Tapınağı’nı ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Gün batımının muhteşem manzarasına sahip olan Tanah Lot gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

 

6.Gün 15 Kasım 2024 Bali ( Uluwatu Tapınağı & Kecak Dans Gösterisi)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından öğlene kadar otelinizin keyfini çıkarmak için serbest zaman. Öğlen otelimizden hareket ediyor ve dik bir uçurumun kenarına kurulmuş ve muhteşem bir manzaraya sahip olan Uluwatu Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Sonarsında ise kötü ruhları kovduğuna ve kötü enerjiyi temizlediğine inanılan geleneksel Keçak Dans gösterisini izleyeceğiz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda aldıktan sonra otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

7.Gün 16 Kasım 2024 Bali – Singapur

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve havalimanına hareket ediyoruz. Yerel havayolları ile Singapur’a hareket ediyoruz. Varışımızı takiben bizi bekleyen özel aracımız ile şehir turumuza başlıyoruz. Singapur Nehri , Meclis – Opera – Mahkeme binaları ve Merlion Anıtı göreceğimiz önemli yerler arasında. Ayrıca turumuz sırasında UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne giren ilk ve tek botanik bahçe olan Singapur Ulusal Orkide bahçesini ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

Ritz Carlton Millenia  5* ( Deluxe Marina Manzaralı Oda)
https://www.ritzcarlton.com/en/hotels/sinrz-the-ritz-carlton-millenia-singapore/overview/

8.Gün 17 Kasım 2024 Singapur – İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Uçak saatine kadar alış veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Akşam havalimanına transfer ve Türk Hava Yolları’nın TK55 sefer sayılı uçuşu ile saat 23:35’te İstanbul’a hareket.

9.Gün 18 Kasım 2024 İstanbul

Yerel saat ile 06:10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

3800 Usd

Tek Kişi Konaklama Farkı

1050 Usd

FİYAT BİLGİSİ - Tanrılar Adası Bali & Singapur
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Hava Yollları ile İstanbul / Bali – Singapur / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Yerel Hava Yolları ile Kuala Bali / Singapur uçak bileti
 • Ubud’da 3 gece 5 yıldızlı otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Bali’de 3 gece 5 yıldızlı otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Singapur’da 1 gece 5 yıldızlı otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm geziler ve ören yeri giriş ücretleri
 • 2 öğle / 4 Akşam yemeği
 • Uzman Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Lokal rehberlik hizmetleri
 • Yerel bahşişler
 • Seyahat ve Sağlık Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Bali Vize ücreti ( 35 Usd)
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri. Yemekler sırasında alınacak içecekler
 • Kalınacak otellerdeki şahsi harcamalar ( Minibar , kuru temizleme v.
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
3800 Usd Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Volga Volga Nehri'nde Beyaz Geceler MS LAVRINENKOV GEMİSİ İLE
1849 Euro
Volga Volga Nehri'nde Beyaz Geceler MS LAVRINENKOV GEMİSİ İLE St.Petersburg – Valaam - Mandrogi – Kiji – Goritsi – Ugliç –Moskova
1 2 3 4 5
0 Yorum
8 Gece - 09 Gün 8 Gece - 09 Gün
Mistik Uzakdoğu Kuzey Tayland ( Chiang Rai - Chiang Mai ) & Phuket
3750 Usd
Mistik Uzakdoğu Kuzey Tayland ( Chiang Rai - Chiang Mai ) & Phuket Ev -Hava Limanı - Ev Transferi , THY ile uçuşlar, ara uçuşlar, 4*ve5* Otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklama , 5 Öğle ve 4 Akşam yemeği dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
7 Gece / 9 Gün 7 Gece / 9 Gün
VİZE
YOK
905495424245