24 Ekim - 29 Ekim 2024 24 Ekim - 29 Ekim 2024
5 Gece - 6 Gün 5 Gece - 6 Gün
25 25
SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

Malaga - Granada - Cordoba - Sevilla - Ronda - Alhambra Sarayı - Alcazar Sarayı - Cordoba Cami - THY ile - 4*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 1 Akşam Yemeği Dahil

TUR PROGRAMI
1.Gün 24 Ekim 2024 İstanbul - Malaga - Granada

İstanbul Yeni  Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 04:30’da rehberiniz ile  buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1303 sefer sayılı uçuşu ile  saat 07:15’de Malaga’ya  hareket. Saat 11:05’te varış ve bizi bekleyen aracımız ile Malaga şehir turu için hareket ediyoruz. Pablo Picasso’nun doğduğu şehirde Poseo de Parque ,Plaza de la Merced , Malaga Katedrali ,Calle Marques de Larios ,Cervantes Tiyatrosu ,Puerto Marina ,La Alcazaba ve Gibralforo Kalesi ( dışarıdan ) göreceğimiz önemli yerler arasında. Turumuz sonrası Granada’ya hareket ediyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
Hotel Catalonia Granada  4* https://www.cataloniahotels.com/es/hotel/catalonia-granada?mb=1
 

2.Gün 25 Ekim 2024 Granada &Al Hambra Sarayı

Otelde alacağımız  kahvaltının ardından Al Hambra Sarayı turumuz için hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan bu görkemli saray mimarisi , havuz ve bahçeleri ile Mağribi kültürünün tam olarak muhteşem bir yansımasıdır. Buradaki turumuz sonrasında tarihi Granada sokaklarını keşfedeceğiz. Grand Via,La Rambla Meydanı ,Arap Çarşısı , Belediye Meydanı göreceğimiz önemli yerler arasında. Gezimizi Albaicin ve Sacramonte Çingene mahallesi ziyareti ile sonlandıracağız. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz.Konaklama otelimizde.

3.Gün 26 Ekim 2024 Granada - Cordoba

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , odalarımızı boşaltıyor ve Cordoba’ya doğru hareket ediyoruz. Varışımızı takiben 10. Ve 11. Yüzyıllarda dünyanın en kalabalık şehirlerinden biri olan Cordoba’yı ve Cordoba Camisini  ziyaret edeceğiz.Yahudi , Hristiyan ve Müslüman halkın bir arada yaşadığı, ünlü filozof , bilim adamı ve sanatkarın döneme damga vurduğu Cordoba şehrinde Palacio de Viana ,Musevi Mahallesi göreceğimiz diğer önemli yerler olacak. Turumuzun bitiminde buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
Hotel Eurostars Conquistador 4* Cordoba https://www.eurostarshotels.co.uk/eurostars-conquistador.html

 

4.Gün 27 Ekim 2024 Cordoba - Sevilla

Otelde alacağımız kahvaltının  ardından Sevilla’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben Sevilla şehir turumuza başlıyoruz. İspanya Meydanı,Altın Kule ,Paula Rahibeler Manastırı , Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı göreceğimiz önemli yerler arasında. Şehir turumuz sonrası buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam İspanya’nın olmazsa olmazı Felemnko Şov eşliğinde akşam yemeğimizi alacağız. Konaklama otelimizde.
Hotel Macia Kubb 4* Sevilla https://www.maciasevillakubb.com/?utm_medium=organic&utm_source=google-my-business&utm_campaign=google-local
 

5.Gün 28 Ekim 2024 Sevilla & Alcazar Sarayı &Sevilla Katedrali

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Alcazar Sarayı’nı ziyaret etmek üzere hareket ediyoruz. Arap mimarisinin eşsiz örneklerinden biri olan Alcazar Sarayı ve bahçelerini gördükten sonra Dünyanın üçüncü büyük katedrali olan Sevilla Katedrali’ni göreceğiz. Turumuz sonrası Sevilla’da serbest zamanımız olacak. Konaklama otelimizde.

6.Gün 29 Ekim 2024 Sevilla - Ronda - Malaga - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Malaga’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde yüksek bir kayalık üzerine kurulmuş olan tarihi şehir Ronda’yı ziyaret edeceğiz. Burada eski ve yeni şehri birleştiren taş köprü Puante Nuevo , Mandragon Sarayı ve tarihi kiliseler göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun sonrası Malaga ‘ya hareket ediyor ve havalimanına transfer oluyoruz. Türk Havayolları’nın TK1306 sefer sayılı uçuşu ile saat 17:45’te İstanbul’a hareket ediyoruz. 23:05’te varış ve turumuzun sonu.

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

1650 Euro

Tek Kişi Konaklama Farkı

300 Euro

FİYAT BİLGİSİ - İspanyol Ateşi Endülüs
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul /Malaga / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri
 • Granada’da 2 gece , Cordoba’da 1 gece , Sevilla’da 2 gece 4 yıldızlı otellerde kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Al Hambra Sarayı , Alcazar Sarayı , Cordoba Cami , Sevilla Katedrali giriş ücretleri
 • Flemenko Şov & Akşam Yemeği
 • Vacanza Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Lokal rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Shengen vize ücreti
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam Yemekleri
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Fazla bagaj ücreti
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
1650 Euro Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Yılbaşında Gastronomi ve Doğa Harikası Puglia
1650 Euro
Yılbaşında Gastronomi ve Doğa Harikası Puglia Matera –Alberobello – Martina Franca -Locorotondo -Lecce - Ostuni – Otranto - Polignano A Mare - Bari- THY ile 4 gece /5 gün 4 yıldız oteller - Tüm Turlar Dahil - 2 Akşam yemeği ( Yılbaşı Gala Yemeği) dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
Norveç Fiyordları
2400 Euro
Norveç Fiyordları Oslo -Stalheim -Flam -Sogne Fiyordu -Gudvangen – Mydral – Bergen -Hardanger Fiyordu – Ulvik - THY ile - 4*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 2 Öğle ve 2 Akşam Yemeği Dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
5 Gece - 6 Gün 5 Gece - 6 Gün
905495424245