16 Haziran -20 Haziran 2024 16 Haziran -20 Haziran 2024
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
25 25
SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

D’Orta Gölü -Brescia –Limone Sul Garda – Sirmione – Como Gölü- Stresa – Bellagio - Lugano Gölü -Maggiore Gölü – Borromei Adaları - THY ile - 5*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 1 Akşam Yemeği Dahil

TUR PROGRAMI
1.Gün 16 Haziran 2024 İstanbul - Milano - Orta – Stresa

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 05:00’da buluşma . Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1873 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:50’de Milano’ya hareket. Yerel saat ile 09:50’de Milano’ya varış ve bizi bekleyen özel aracımız ile Buradaki gezimizin ardından Logo D’Orta’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. İtalya’daki en romantik göllerden biri olan d’Orta gölünü ve kenarında bulunan Orta San Giulio kasabasını ziyaret edeceğiz. Buradan bineceğimiz tekne ile San Gulio adasına geçiyoruz. Ada üzerinde IV.yy da yapımına başlanmış olan tarihi bir kilise ve hala içerisinde 80 rahibenin yaşadığı manastır bulunmaktadır.Turumuz sonrası Maggiore Gölü kıyısında bulunan Stresa kasabasına gidiyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
GRAND HOTEL DES  ILES BOROMEES 5* https://borromees.com/
 

2.Gün 17 Haziran 2024 Stresa ( Maggiore Gölü & Borromei Adaları)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Maggiore Gölü kıyısında bulunan kasabaların en güzellerinden biri olan Stresa’yı ziyaret edeceğiz. Etkileyci mimarisi ile görülmeye değer olan kasabayı keşfettikten sonra Maggiore Gölü’nde keyifli bir gün bizleri bekliyor. Ernest Hemingway’in meşhur “ Silahlara Veda “ romanında da bahsedilen Maggiore Gölü Alpler bölgesinde bulunan en eski buzul göllerinden bir tanesidir. Burada yapacağımız gezimiz sırasında adını meşhur kont Vitaliano Borromei’den alan adaları ziyaret edeceğiz. Muhteşem parklar ve nefis botanik bahçeleri ile süslenmiş olan adalar , yüzyıllar boyunca bir çok ressamın tablosuna konu olmuştur. Nefes kesici manzaralar ile yapacağımız gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Gün 18 Haziran 2024 Stresa – Como – Bellagio – Brescia

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve etrafındaki görkemli vilları ile bir çok ünlü ismi de ev sahipliği yapan Como Gölü’ne hareket ediyoruz. Dünyanın en güzel göllerinden biri olarak kabul edilen Como Gölü’nde yapacağımız keyifli gezinin ardından öğlen tarifeli tekne ile adeta rüya bir kasaba olan Ballagio’ya ulaşıyor ve burayı ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra feribotla Veranna’ya geçip buradan Brescia’ya doğru  yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
HOTEL VITTORIA  5* https://www.hotelvittoria.com/
 

4.Gün 19 Haziran 2024 Brescia – Limone sul Garda – Sirmione -Brescia

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Garda bölgesinin taraça üzerine konuşlanmış şirin kasabalarından biri olan Limone sul Garda’yı ziyaret ediyor ve sonrasında Garda Gölü’nün incisi olarak kabul edilen Sirmione kasabasına hareket ediyoruz. Bu şirin kasabanın tarihi merkezinde yapacağımız turumuzun ardından olağanüstü güzellikteki Garda Gölü’nde keyifli bir tekne gezisi yapacağız. Turumuz sonrası Bresica’daki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

5.Gün 20 Haziran 2024 Brescia – Lugano – Milano – İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Lugano şehrine doğru hareket ediyoruz. Kantonlar halinde yönetilen İsviçre’nin İtalyan kantonu Ticino’da bulunan Lugano ‘da yapacağımız gezi sonrası  Milano havalimanına hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK1876 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:45’te İstanbul’a hareket. 23:40’ta İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

1850 Euro

Tek Kişi Konaklama Farkı

500 Euro

FİYAT BİLGİSİ - Kuzey İtalya'nın Muhteşem Gölleri & Kasabaları
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul / Milano / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri
 • Stresa’da 5 yıldızlı otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Brescia’da 5 yıldızlı otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Programda belirtilen tekne gezileri
 • Lokal restoranda alınacak 1 Akşam yemeği
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat & Sağlık sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı ( ilgili bankalara ve ya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları ( minibar, kuru temizleme v.s)
 • Fazla Bagaj Ücreti
 • Shengen vize ücreti
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
1850 Euro Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Andrea Bocelli 30.Yıl Özel Toscana Konseri ( Santa Margherita & Chianti)
2350 Euro
Andrea Bocelli 30.Yıl Özel Toscana Konseri ( Santa Margherita & Chianti) Bu yaz dünyanın dört bir yanından sanatseverler, hayatlarında bir kez karşılaşabilecekleri bir müzik etkinliği için Toskana tepelerine akın edecek. Dünyanın en ünlü tenoru Andrea Bocelli'nin 30. sanat kariyerinin kutlanacağı, yıldızlarla dolu bir konser sizi bekliyor. Sürpriz konuk sanatçılardan oluşan göz kamaştırıcı bir kadronun yer alacağı bu anıtsal gece, efsanevi şarkıcının memleketinin büyüleyici fonunda gerçekleşecek. Turumuz kapsamında ziyaret edeceğimiz destinasyonlar: Santa Margherita - Portofino - Cinque Terre - Lucca - Siena - Chianti - San Gimignano - Bologna - THY ile - 5*ve4* Oteller - Tüm Turlar Dahil - Konser Bileti Dahil - 1 Öğle ve 2 Akşam Yemeği Dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
Norveç Fiyordları
2400 Euro
Norveç Fiyordları Oslo -Stalheim -Flam -Sogne Fiyordu -Gudvangen – Mydral – Bergen -Hardanger Fiyordu – Ulvik - THY ile - 4*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 2 Öğle ve 2 Akşam Yemeği Dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
5 Gece - 6 Gün 5 Gece - 6 Gün
905495424245