09 Ekim -16 Ekim 2024 09 Ekim -16 Ekim 2024
7 Gece - 8 Gün 7 Gece - 8 Gün
20 20
SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

Toulouse – Bordeaux-San Sebastian - Bilbao - THY ile - 4*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 2 Akşam Yemeği Dahil

TUR PROGRAMI
1.Gün 09 Ekim 2024 İstanbul - Toulouse

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde  saat 05:30’da rehberiniz ile  buluşma. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1803 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:50’de Fransa’nın güneyi Toulouse’a hareket. Saat 09:55’de varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımız ile şehir turu için hareket ediyoruz. Toulouse şehir turumuzda ; Capitole Meydanından yürüyerek şehrin enfes sokaklarını ve yapılarını keşfedeceğiz. Dünyanın en büyük Roman stilinde inşa edilmiş kapısı ile Saint Sernin Bazilikası , 14.yüzyıla ait güney bölgenin en güzel örneklerinden biri olan Jacobins Manastırı ,Belediye Binası Capitole , 16.yüzyılda inşa edilmiş Dor , İyon ve Korent stillerinin en zarif örneklerinden olan Bernuy göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında buradaki otelimize transfer ve yerleşme. Akşam serbest zaman. Konaklama otelimizde.
Mercure Compans Cafarelli Hotel 4* https://all.accor.com/hotel/1585/index.tr.shtml

2.Gün 10 Ekim 2024 Toulouse - Albi & Carcasonne - Toulouse

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Tarn Nehri’nin kenarında bulunan Albi şehrine doğru yola çıkıyoruz. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan bu şehir tarihte Albigeois Haçlı Seferleri sırasında önemli bir rol oynamıştır. Şehirde Sainte-Cecile Katedrali ni ziyaret edeceğiz.Kale görünümündeki Dünyanın en büyük tuğla katedralinin dışı oldukça sade , ancak içi bir o kadar görkemlidir.Eski psikopas sarayı Palais de la Berbie’de burada göreceğimiz yerler arasındadır. Albi gezimizin ardından , Ortaçağ ruhunu ilk günkü gibi yansıtan Carcassonne’ye hareket. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan bu muhteşem şehir iki ayrı bölümden oluşmaktadır.Üç kilometrelik çift surla ve 52 kule ile çevrili , Avrupa’nın en büyük kalesi olan tarihi şehir ve Aude nehrinin diğer kıyısından aşağı uzanan şehir.Carcasonne şehrinin en önemli kalelerinden biri olan Chateau Comtal’ı ziyaret edeceğiz.Roman surları , Taş müzesi  burada göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından Toulouse’a geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Gün 11 Ekim 2024 Toulouse - Bordeaux ( St. Emilion )

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , odalarımızı boşaltıyor ve Fransa’nın en önemli ve ünlü şarap bağlarının bulunduğu ve aynı zamanda da tarihi ve güzelliği ile meşhur Bordeaux şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından yapacağımız şehir turunda Rohan Sarayı , St.Andre Katedrali ,Cailhau Limanı , Büyük Saat Kulesi ,Goranne Nehri ve Pont de Pierre Köprüsü , Grand Theatre , Akitanya Müzesi , Quinconces Meydanı , Giranidis Anıtı , St. Michel Bazilikası , Güzel Sanatlar Müzesi  ve Borsa Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan ve üzüm bağları ile çevrili bir Ortaçağ kasabası olan St. Emillion kasabasını ziyaret edeceğiz. Bu sevimli kasabanın dar sokaklarını keşfedecek ve organik şarap üretimi ile ilgili bilgi alacak ve bölgede üretilen “ Grand Cru” kalitesindeki en seçkin şaraplardan tatma imkanına sahip olacağız. Turumuzun ardından Bordeaux’a geri dönüyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam seçkin Fransız menülerinden tadabileceğiniz restoranlar sizleri bekliyor. Konaklama otelimizde.
Golden Tulip Bordeaux Euratlantique 4* https://bordeaux-euratlantique.goldentulip.com/fr-fr/

 

4.Gün 12 Ekim 2024 Bordeaux - Biarritz - St. Jean De Luz - San Sebastian

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, odalarımızı boşaltıyor ve İspanya’ya doğru devam ediyoruz. Yol üzerinde İspanya’nın en ünlü sörf merkezlerinden biri olan ve Napolyon’un eşi için yaptırdığı yazlık saray sayesinde o dönemin en gözde tatil kenti haline gelen Bask usulü üçgen çatılı evleri , art deco villaları ve tarihi yapıları ile Biarritz kasabasını ziyaret edeceğiz. Ardından yine yolumuzun üzerinde bulunan ve Ortaçağ dönemi yapıları ile şirin bir balıkçı kasabası olan St Jean de Luz’da kısa bir gezi molası vereceğiz.Molanın  ardından İspanya’nın gastronomi cenneti San Sebastian’a varıyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam San Sebastian’ın muhteşem deniz mahsüllerini tadabileceğiniz restoranları keşfedebilirsiniz. Konaklama otelimizde.
Hotel Palacio de Aiete 4* https://hotelpalaciodeaiete.com/en/


Hotel Palacio de Aiete 4* https://hotelpalaciodeaiete.com/en/

5.Gün 13 Ekim 2024 San Sebastian

Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuza başlıyoruz. Panaromik şehir turumuz sırasında ; Concha Plajı , Belediye Sarayı , San Sebastian film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sırasında bu bölgeye özel “ Pintxos” adı verilen meze tarzı atıştırmalıkları tadabileceğimiz  “ Pintxos Bar”ları da ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası  alış veriş ve sahil cenneti San Sebastian’ı keşfetmek için serbest zaman. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
 

6.Gün 14 Ekim 2024 San Sebastian - Burgos - La Rioja - Bilbao

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve İspanya’nın kuzeydeki en güzel kasabalarını keşfederek Bilbao’ya doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Kastilya bölgesinin eski başkenti ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan katedrali ile ünlü Burgos .Panaromik şehir turumuzun ardından La Rioja’da yine bölgenin en ünlü şaraplarından tatmak üzere bir mahzeni ziyaret edecek La Rioja özerk bölgesinin en önemli şehri Logrono’da şehir turumuzu gerçekleştireceğiz.. Gezilerimizin ardından Bask Bölgesi’nin başkenti Bilbao’ya hareket ve buradaki otelimize transfer . Konaklama otelimizde.
Hotel Zenit Bilbao 4* https://bilbao.zenithoteles.com/en/?partner=8110&gclid=EAIaIQobChMImfj5ovDPgQMVxcXtCh3hHwMuEAAYAyAAEgKSpPD_BwE

7.Gün 15 Ekim 2024 Bilbao ( Guggenheim Müzesi )

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Bask Bölgesi’nin en büyük ve en önemli şehri Bilbao’yu keşfetmek için otelimizden ayrılıyoruz. Şehir turumuzda ; Hükümet Konağı ,Belediye Binası ,Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi ve Santiago Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Frank Gehry’nin bir mimarlık başyapıtı olan Guggenheim Müzesini ziyaret edeceğiz.  Avrupa’nın en önemli gastronomi merkezlerinden biri olan Bilbao’da bir çok Michelin yıldızlı restoran bulunuyor. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz . Konaklama otelimizde.

8.Gün 16 Ekim 2024 Bilbao - İstanbul

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Öğleden sonra  Havalimanına transfer ve saat 18:15’de Türk Havayolları’nın TK1318 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Saat 23:15’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Not : Otel isimleri aynı standartlara bağlı kalmak koşulu ile değişebilir.

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

2250 Euro

Tek Kişi Konaklama Farkı

500 Euro

FİYAT BİLGİSİ - Fransa & Bask Bölgesi ( Toulouse - Bordeaux - San Sebastian - Bilbao )
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul / Toulouse /Bilbao İstanbul gidiş –dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Programda belirtilen tüm şehirler arası transferler
 • Toulouse’da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda-kahvaltı konaklama,• Bordeaux’da 1 gece 4 yıldızlı otelde oda-kahvaltı konaklama,• San Sebeastian’da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda-kahvaltı konaklama,Bilbao’da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda-kahvaltı konaklama
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Bordeaux- Sr. Emilion’da şarap tadımı ,Burgos’da şarap tadımı,
 • San Sebastian ve Bilbao ‘da lokal restaronlarda 2 adet akşam yemeği • San Sebastian’da “ Pintxos Bar “ turu sırasında 3 değişik barda 2 çeşit pintxos ve bir içecek.
 • Guggenheim ve Carcasonne müze giriş bileti
 • Lokal rehberlik hizmetleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat & Sağlık sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı ( ilgili bankalara ve ya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
 • Vize ücreti
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam Yemekleri
 • Yemekler sırasında alınacak içecekler
 • Fazla bagaj ücreti
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
2250 Euro Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Lavanta Mevsiminde Provence & Rhone Vadisi
1770 Euro
Lavanta Mevsiminde Provence & Rhone Vadisi Chateauneuf du Pape - Avignon - Gordes - Roussillion - Aix An Provence - Arles - Les Baux de Provence - Verdon - Luberon - Lyon - THY ile - 4*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 1 Akşam Yemeği Dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
Alman Köylerinde Noel Pazarları
1360 Euro
Alman Köylerinde Noel Pazarları Frankfurt -Heilderberg – Würzburg – Bamberg – Nürnberg - Rothenburg – Augsburg – Neushcweinstein Şatosu – Füssen - Münih- THY ile uçuş - 4 yıldızlı otellerde konaklama - Tüm Turlar Dahil - 4 Akşam Yemeği dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
905495424245