11 Temmuz -15 Temmuz 2024 11 Temmuz -15 Temmuz 2024
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
25 25
SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

D’Orta Gölü -Brescia –Limone Sul Garda – Sirmione – Como Gölü- Stresa – Bellagio - Lugano Gölü -Maggiore Gölü – Borromei Adaları - THY ile - 4*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 1 Akşam Yemeği Dahil

TUR PROGRAMI
1.Gün 11 Temmuz 2024 İstanbul - Milano - Orta – Stresa

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 05:00’da buluşma . Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1873 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:50’de Milano’ya hareket. Yerel saat ile 09:50’de Milano’ya varış ve bizi bekleyen özel aracımız ile Buradaki gezimizin ardından Logo D’Orta’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. İtalya’daki en romantik göllerden biri olan d’Orta gölünü ve kenarında bulunan Orta San Giulio kasabasını ziyaret edeceğiz. Buradan bineceğimiz tekne ile San Gulio adasına geçiyoruz. Ada üzerinde IV.yy da yapımına başlanmış olan tarihi bir kilise ve hala içerisinde 80 rahibenin yaşadığı manastır bulunmaktadır.Turumuz sonrası Maggiore Gölü kıyısında bulunan Stresa kasabasına gidiyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
GRAND HOTEL BRISTOL 4* https://zaccherahotels.com/grand-hotel-bristol/

2.Gün 12 Temmuz 2024 Stresa ( Maggiore Gölü & Borromei Adaları)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Maggiore Gölü kıyısında bulunan kasabaların en güzellerinden biri olan Stresa’yı ziyaret edeceğiz. Etkileyci mimarisi ile görülmeye değer olan kasabayı keşfettikten sonra Maggiore Gölü’nde keyifli bir gün bizleri bekliyor. Ernest Hemingway’in meşhur “ Silahlara Veda “ romanında da bahsedilen Maggiore Gölü Alpler bölgesinde bulunan en eski buzul göllerinden bir tanesidir. Burada yapacağımız gezimiz sırasında adını meşhur kont Vitaliano Borromei’den alan adaları ziyaret edeceğiz. Muhteşem parklar ve nefis botanik bahçeleri ile süslenmiş olan adalar , yüzyıllar boyunca bir çok ressamın tablosuna konu olmuştur. Nefes kesici manzaralar ile yapacağımız gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Gün 13 Temmuz 2024 Stresa – Como – Bellagio – Brescia

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve etrafındaki görkemli vilları ile bir çok ünlü ismi de ev sahipliği yapan Como Gölü’ne hareket ediyoruz. Dünyanın en güzel göllerinden biri olarak kabul edilen Como Gölü’nde yapacağımız keyifli gezinin ardından öğlen tarifeli tekne ile adeta rüya bir kasaba olan Ballagio’ya ulaşıyor ve burayı ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra feribotla Veranna’ya geçip buradan Brescia’ya doğru  yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
HOTEL AMBASCIATORI 4* https://www.ambasciatori.net/en/

4.Gün 14 Temmuz 2024 Brescia – Limone sul Garda – Sirmione -Brescia

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Garda bölgesinin taraça üzerine konuşlanmış şirin kasabalarından biri olan Limone sul Garda’yı ziyaret ediyor ve sonrasında Garda Gölü’nün incisi olarak kabul edilen Sirmione kasabasına hareket ediyoruz. Bu şirin kasabanın tarihi merkezinde yapacağımız turumuzun ardından olağanüstü güzellikteki Garda Gölü’nde keyifli bir tekne gezisi yapacağız. Turumuz sonrası Bresica’daki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

5.Gün 15 Temmuz 2024 Brescia – Lugano – Milano – İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Lugano şehrine doğru hareket ediyoruz. Kantonlar halinde yönetilen İsviçre’nin İtalyan kantonu Ticino’da bulunan Lugano ‘da yapacağımız gezi sonrası  Milano havalimanına hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK1876 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:45’te İstanbul’a hareket. 23:40’ta İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

1750 Euro

Tek Kişi Konaklama Farkı

400 Euro

FİYAT BİLGİSİ - Kuzey İtalya'nın Muhteşem Gölleri & Kasabaları
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul / Milano / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri
 • Stresa’da 4 yıldızlı otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Brescia’da 4 yıldızlı otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Programda belirtilen tekne gezileri
 • Lokal restoranda alınacak 1 Akşam yemeği
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat & Sağlık sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı ( ilgili bankalara ve ya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları ( minibar, kuru temizleme v.s)
 • Fazla Bagaj Ücreti
 • Shengen vize ücreti
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
1750 Euro Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Mistik Uzakdoğu Kuzey Tayland ( Chiang Rai - Chiang Mai ) & Phuket
3750 Usd
Mistik Uzakdoğu Kuzey Tayland ( Chiang Rai - Chiang Mai ) & Phuket Ev -Hava Limanı - Ev Transferi , THY ile uçuşlar, ara uçuşlar, 4*ve5* Otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklama , 5 Öğle ve 4 Akşam yemeği dahil
1 2 3 4 5
0 Yorum
7 Gece / 9 Gün 7 Gece / 9 Gün
VİZE
YOK
Yılbaşında Masal gibi Alsace ( Colmar & Strasbourg)
1880 Euro
Yılbaşında Masal gibi Alsace ( Colmar & Strasbourg) Basel – Colmar – Haut Koenigsbourg Şatosu – Ribeauville – Riquewihr -Equeisheim -Baden Baden - Strasbourg
1 2 3 4 5
0 Yorum
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
905495424245