15 Haziran -19 Haziran 2024 15 Haziran -19 Haziran 2024
4 Gece -5 Gün 4 Gece -5 Gün
25 25
SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK SHENGEN VİZE- YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

Nice -St. Paul De Vence - Antibes - Eze Köyü - Monaco & Monte Carlo - Cannes - St.Tropez - Aix An Provence -Arles - Les Baux An Provence -Avignon -Rousillion - Gordes -Marsilya - THY ile - 4*Oteller - Tüm Turlar Dahil - 1 Akşam Yemeği Dahil

TUR PROGRAMI
1.Gün 15 Haziran 2024 İstanbul - Nice - Antibes - Nice

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde sabah saat 05:00’da rehberiniz ile buluşma.Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları ‘nın TK1813 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:50’de Fransız Rivierası’nın en büyük şehri Nice’e hareket ediyoruz.Saat 09:55’de  varışımızı takiben bizi bekleyen özel aracımız ile Cote D’azur’un muhteşem şehirlerinden biri olan Antibes’e doğru devam edeceğiz. Eski limanı , Notre Dame Katedrali , çiçeklerle bezeli evleri ile önemli bir turizm merkezi olan şehri gezdikten sonra Nice’e devam ediyoruz. Varışımızı takiben gerçekleştireceğimiz Nice şehir turunda ; Promenade des Anglais Bulvarı , Hotel Negresco , Massena Meydanı , Çiçek Pazarı, Opera ve Belediye Binası, Jean Medecin Bulvarı göreceğimiz önemli yerler arasında. Şehir turumuzun ardından Nice’teki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
Best Western Alba Hotel 4* https://www.hotellalba.com/en/

2.Gün 16 Haziran 2024 Nice - St. Paul De Vence - Eze Köyü - Monaco & Monte Carlo - Nice

Otelde alacağımız kahvaltının ardından  bölgenin en güzel köylerinden olan ve 1950’den itibaren pek çok tanınmış yazar , şair ve ressamın yerleşmesi ile ün kazanmış “Sanatçılar Koyu” olarakta bilinen St.Paul de Vence’e hareket ediyoruz. Muhteşem sanat galerileri bulunan Akdeniz’in yamacına kurulmuş bu güzel Ortaçağ kasabasını geziyoruz. Sonraki durağımız tarihi M.Ö 2000’li yıllara dayanan ,Akdeniz’e hakim muhteşem bir manzaraya sahip Eze Köyü olacak. Köyün sanat galeri ile dolu dar sokaklarını keşfedeceğiz. Buradan sonra ise Avrupa’nın en gözde lüks şehirlerinden olan Monaco & Monte Carlo turumuzu gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Yürüyerek keşfedeceğimiz Monoca’da bir tarafta daracık sokakları ve kemerli geçitleri ile ortaçağ havasını koruyan eski şehri , diğer tarafta ise lüks arabalar ve ihtişamlı casinoları ile Monte Carlo’yu keşfedeceğiz. Turumuzun sonrasında Nice’teki otelimize geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Gün 17 Haziran 2024 Nice - Cannes - St. Tropez - Aix An Provence

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , odalarımızı boşaltıyor ve Fransa sahillerinin en popüler şehri Cannes’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden yapacağımız şehir turumuzda muhteşem Cannes Plajlarını , yat limanını ve Altın Palmiye'nin verildiği " Palais des Festivals" girişinde bir çok film yıldızının poz verdiği kırmızı halıda , hatıra fotoğraflarımızı çekiyoruz. Buradaki gezimizin ardından ise Avrupa’nın en sosyetik tatil beldelerinden olan St. Tropez’e gidiyoruz. Bundan 150 yıl önce sade bir balıkçı kasabası iken önce ressam ve sanatçılar tarafından , daha sonra ise ünlü sinemacılar tarafından ismini duyuran kasaba da , dünyaca ünlü bir çok markanın mağazalarını ve en popüler restoranları görebilirsiniz.Gezimizin bitiminde Provence  bölgesinin en güzel kasabalarından biri olan Aix En Provence’a hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yapacağımız şehir turumuzda ; Dört Yunus Çeşmesi , Rahipşer Çeşmesi , Albertas ve Cardeurs Meydanları , Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau gibi şehrin önemli noktaları ile birlikte ünlü ressam Paul Cezanne'nin evi (dışarıdan ) göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun bitiminde buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
Golden Tulip Hotel Aix An Provence 4* https://aix-en-provence.goldentulip.com/fr-fr/

4.Gün 18 Haziran 2024 Aix An Provence - Arles - Les Baux De Provence - Avignon - Aix An Provence

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , Provence bölgesinin en güzel kasabalarını gezmeye devam edeceğiz. İlk durağımız her yeri buram buram tarih kokan ve roma döneminin önemli kalıntılarını barındıran “ Galya’nın Roma’sı” ünvanı da verilmiş olan Arles kasabası olacak. Burada gerçekleştireceğimiz şehir turunun ardından yılda iki milyondan fazla turistin ziyaret ettiği  Les Baux de Provence kasabasına gidiyoruz. Tarihinin 8000 yıl kadar geriye gittiği bu küçük kent , Fransa'nın en güzel kasabalarından biridir . Buradan sonraki durağımız ise bölgenin en önemli merkezlerinden biri olan Avignon şehrini ziyaret edeceğiz. Avignon festivalleri , muhteşem köprüleri ve surları ile etkileyici bir ortaçağ şehridir. Burada yapacağımız şehir turumuzda ; Papalık Sarayı ve Aziz Benazet Köprüsünü göreceğiz. Gezimizin bitiminde Aix An Provence’deki otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda aldıktan sonra konaklama otelimizde.

5.Gün 19 Haziran 2024 Aix An Provence - Roussllion - Gordes - Marsilya - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve  binalarının renkleri nedeni ile kına kırmızısı olan Roussilion 'da 19. yüzyıldan kalma saat kulesini de görerek şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise dönemin ünlü ressamlarının da feyz aldığı ortaçağ döneminin mimarisini en güzel yansıtan Gordes köyünü ziyaret edeceğiz. Son durağımız ise Fransa’nın önemli bir liman şehri olan Marsilya olacak. Varışımızı takiben yapacağımız  şehir turunun ardından havalimanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 1368 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:20’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 23:30’da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

FİYAT BİLGİSİ

İkili Odada Kişi Başı

1590 Euro

Tek Kişi Konaklama Farkı

460 Euro

FİYAT BİLGİSİ - Romantik Fransa Cote D'Azur & Provence
ÜCRETE DAHİL OLAN/DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul / Nice / Marsilya / İstanbul gidiş –dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Programda belirtilen tüm şehirler arası transferler
 • Nice’te 4 yıldızlı otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Aix En Provence’de 4 yıldızlı otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Programda belirtilen tüm geziler ve (programda girişi belirtilen) ören yeri giriş ücretleri
 • Lokal restoranda alınacak 1 Akşam yemeği
 • Tur boyunca tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti
 • Lokal rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat & Sağlık sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı ( ilgili bankalara ve ya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
 • Shengen Vize ücreti
 • Programda belirtilmeyen her türlü hizmet
 • Programda belirtilmeyen Öğle ve Akşam Yemekleri .
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Fazla bagaj ücreti
MÜŞTERİ YORUMLARI
0 Yorum
Konaklama
1 2 3 4 5
Rehberlik
1 2 3 4 5
Yemekler
1 2 3 4 5
Tur İçeriği
1 2 3 4 5
Ulaşım
1 2 3 4 5
Genel
1 2 3 4 5
Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Konaklama
Rehberlik
Yemekler
Tur İçeriği
Ulaşım
Genel
1590 Euro Kişi Başı
DETAYLI BİLGİ İÇİN
0549542424505495424245
ÖNERİLER
Sofitel Mauritius
1200 USD'dan itibaren
Sofitel Mauritius Sofitel Mauritius
1 2 3 4 5
0 Yorum
HER GÜN HAREKETLİ HER GÜN HAREKETLİ
VİZE
YOK
Alila Ubud Bali
1200 USD'dan itibaren
Alila Ubud Bali Alila Ubud Bali
1 2 3 4 5
0 Yorum
HER GÜN HAREKETLİ HER GÜN HAREKETLİ
VİZE
YOK
905495424245